tel.: 77 433 20 80
kom.: 694 147 363
Mezoterapia bezigłowa
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA (ok.1,5h)

Obecnie większość z nas chce jak najdłużej zachować młodość. Nasze dążenia do pięknego wyglądu stały się problemem badawczym dla kosmetologów, którzy opracowują coraz to nowsze metody odmładzania. Efektem ich pracy jest opracowanie nowoczesnej technologii -mezoterapii bezigłowej

Jak działa mezoterapia bezigłowa? Skóra to swoistego rodzaju bariera ochronna. Zadaniem skóry, a w szczególności naskórka jest blokowanie dostawania się i przenikania w głąb organizmu substancji niepożądanych. Naskórek nie odróżnia, które substancje mają dobroczynne działanie, a które są szkodliwe. W rezultacie blokuje również dostęp do skóry właściwej odżywczym składnikom znajdującym się w kosmetykach. Mezoterapia bezigłowa polega na wtłaczaniu leczniczych substancji w głąb skóry właściwej. Przyczyni się ona w ten sposób do widocznego i długotrwałego efektu odmłodzenia ciała oraz jego zregenerowania.

Na skórę nakładany jest specjalny żel który zawiera substancje aktywne i ułatwia przenikanie impulsów elektrycznych płynących z urządzenia. Impulsy elektryczne są emitowane na skórę przez specjalne urządzenie (może mieć ono wygląd narzędzia do wykonywania USG jamy brzusznej). Taka technologia pozwala na bezinwazyjne przedostanie się substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, które chronione są przez nieprzenikalną barierę w postaci warstwy skóry rogowej. Impulsy elektryczne o specjalnym kształcie powiększają drobne wejścia w skórze (mieszki włosowe, gruczoły łojowe, gruczoły potowe) i wtłaczają w jej głąb substancje aktywne, które mają działanie odżywiające, regenerujące i nawilżające warstwę mezodermalną skóry. Impulsy o innym kształcie wspomagają przepływ krwi przez komórki, oczyszczają je z toksyn i niepożądanych produktów przemiany materii. W ten sposób wpływają na odzyskanie przez skórę naturalnych zdolności naprawczych. Ponadto stymulują one wytwarzanie przez skórę kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrną i elastyczną skórę.
Z efektów mezoterapii bezigłowej można się cieszyć bardzo długo. Warunkiem jest zdrowy tryb życia.

Zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny, skutecznie walczy ze zmarszczkami, działa liftingująco, poprawia koloryt i strukturę skóry.

Walczy z cellulitem, rozstępami, redukuje tkankę tłuszczową.

Metoda mezoterapii bezigłowej jest całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna i niezwykle skuteczna. Podczas jej stosowania w walce z cellulitem i zmarszczkami nie odnotowano żadnych efektów ubocznych, podczas gdy każda tradycyjna operacja chirurgiczna niesie (czasem tylko minimalne) ryzyko niepowodzenia. Dotychczas stosowano jonoforezę, ultradzwięki (sonoforezę) i mezoterapię igłową jako oddzielne zabiegi kosmetyczne. Oczywiście przynosiły one efekty, jednak były niecałkowicie satysfakcjonujące.
Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjną alternatywą do tradycyjnej igłowej mezoterapii.. Wnikanie składników aktywnych do wnętrza skóry jest znacznie bardziej intensywne oraz bardziej równomierne niż przy innych metodach. Zabieg jest elastycznie dostosowywany do wrażliwości klientki a, gdyż intensywność działania aparatu można regulować tak, aby nie odczuwać dyskomfortu.
facebook