tel.: 77 433 20 80
kom.: 694 147 363
Mezoterapia igłowa
To niechirurgiczna metoda pozwalająca przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd. Skutecznie odmładza skórę, śródskórnie podane substancje aktywne stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny.

Do zabiegów mezoterapii wykorzystuje się specjalistyczne koktajle, które zawierają odpowiednio dobrane substancje aktywne. Zabieg polega na seryjnym wstrzykiwaniu tych koktajli w skórę twarzy i ciała, gdzie wymagane jest nawilżenie i wzmocnienie skóry. Podaje się go równomiernie na całej powierzchni skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, grzbietów rąk. Wykorzystuje się do tego celu bardzo cieniutkie igły a zabieg poprzedzony jest kremem znieczulającym.

Po serii zabiegów poprawia się jędrność i nawilżenie skóry, staje się ona gładsza, lepiej napięta, rozświetlona i wygładzone są drobne zmarszczki. Przez pewien czas skóra stopniowo się zagęszcza, gdyż poza efektem zwiększenia objętości następuje stymulacja produkcji kolagenu. Finalnie uzyskujemy więc wypełnienie, zagęszczenie i ujędrnienie skóry w obszarze podanym terapii. Satysfakcjonujący efekt, który udaje się uzyskać po serii 3 – 5 zabiegów utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy. Decyduje o tym wiek pacjenta i jego tryb życia.

facebook