tel.: 77 433 20 80
kom.: 694 147 363
DuoLaser
Epilacja laserem diodowym Light Sheer ET to najskuteczniejszy sposób usuwania owłosienia z dowolnej części ciała.

Light Sheer ET to najmocniejsze i najnowocześniejsze urządzenie depilacyjne dostępne na rynku.

Zalety epilacji laserem diodowym Light Sheer ET:
- najwyższa skuteczność
- bezpieczeństwo i komfort dla klienta
- mała liczba zabiegów do osiągnięcia zadowalającego efektu
- możliwość depilowania ciemnej karnacji

Na rynku jest dostępnych co najmniej kilka systemów do depilacji opartych na różnej technologii a ich skuteczność znacząco się różni. Oferujemy Państwu usługę na najwyższym poziomie. Laser diodowy Light Sheer ET firmy Lumenis jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie dającym najlepsze efekty epilacyjne.
Depilacja laserowa jest metodą trwałą, bezpieczną i bezinwazyjną, nie powoduje uszkodzeń skóry. Light Sheer jest pierwszym tego typu urządzeniem, dającym gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu.

Kiedy stosuje się zabiegi epilacji?
- podstawowym wskazaniem do wykorzystania depilacji laserowej jest potrzeba pozbycia się zbędnego owłosienia
- w przebiegu zaburzeń endokrynologicznych
- w celach kosmetycznych – wszystkie części ciała
- u osób, u których występują objawy wrastania włosów
- u osób ze zmianami naczyniowymi na nogach
- u pacjentów z wrażliwą skórą, u których pojawia się odczyn zapalny na skórze po woskowaniu, goleniu bądź depilacjach chemicznych.

Odpowiadamy na liczne pytania osób zainteresowanych epilacją laserową:
Laser medyczny LightSheer został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej (dermatologii) w celu:
1. usuwania zbędnego owłosienia,
2. usuwania owłosienia przy leczeniu takich schorzeń jak hirsutyzm (czyli nieprawidłowego owłosienia wywołanego zaburzeniami hormonalnymi – zgodnie z Międzynarodową Klasyfikacją Chorób ICD-10 jest to jednostka chorobowa L68.0),
3. leczenia stanów zapalnych skóry tzw. PFB- Pseudofolliculitis barbae (jednostka chorobowa ICD-10 o numerze L73.1 ),
4. leczenia zmian pigmentowych (jednostki chorobowe L81.0, L81.1, L.81.4, D23),
5. zamykania naczynek krwionośnych na nogach w tym leczenie teleangiektazji żył kończyn dolnych (jednostka chorobowa I.78.0 oraz I.83, zabieg ten może być bezpiecznie wykonywany jedynie przez lekarza ze względu na możliwość groźnego w skutkach uszkodzenia naczyń krwionośnych).

Urządzenie LightSheer Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration). FDA to amerykańska agencja rządowa wchodząca w skład departamentu zdrowia i usług społecznych; odpowiedzialna za kontrolę żywności, suplementów diety, leków, kosmetyków, urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie, materiałów biologicznych i produktów krwiopochodnych w USA.

Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie.

Ponadto LightSheer™ Diode Laser System posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

Zapraszamy
facebook